Po-Pá: 7-15+420 725 726 766obchod@akrem.cz
Kategorie
17.5.2019

Zvěčněte své zážitky z letní dovolené

Ať už máte namířeno do jiných zemí, nebo plánujete cestovat po republice, určitě oceníte originální produkty, na které můžete fotky z dovolené zachytit a připomínat si tak báječné chvíle.

    

Zdroj: Pexels.com

Naše nabídka produktů, na které můžete nahrát své fotografie, je opravdu obrovská – od takových drobností, jakými jsou kryty na mobil, magnety na lednici či podložky pod myš, přes polštářky, hrnky, osušky, až po rozměrné výrobky, jakými jsou povlečení a především oblíbená kategorie fotodek z vlastních fotografií

U těch můžete vybírat ze dvou rozměrů – 140x200 cm a 120x150 cm, a také ze dvou gramáží – lehčí 190g a silnější, teplejší 360g. Na výběr máte také z mnoha šablon, do kterých fotografie snadno nahrajete; nejoblíbenějším produktem je však deka s neomezeným počtem fotografií, kterou si můžete kompletně upravit podle svého vkusu a přání.

 

Naprosto skvělým způsobem, jak nechat vyniknout fotografiím a připomínat si je, jsou fotoobrazy. Stačí si vybrat rozměr, který vám vyhovuje a poté nahrát fotky do šablony. Získáte pak originální obraz – bytový doplněk, který vyladí váš domov. A příští rok můžete vytvořit zase nové. Plátna jsou oblíbená také pro své snadné pověšení.

  

U fotopolštářků můžete vybírat z vícero tvarů a rozměrů. Malý polštářek se hodí snad každému,

a práce se šablonami je také velice jednoduchá.

     

 

V nabídce naleznete také hrnky či osušky – každodenně potřebné produkty, které vám zpříjemní den, a navíc oceníte jejich praktickou stránku.

 

Už máte vymyšleno, jaký produkt si pro své rodinné zážitky z dovolené vyberete?Zpět na výpis článků