Po-Pá: 7-15+420 777 903 303obchod@akrem.cz
Kategorie
9.4.2019

Těšte se na pomlázku od Akrem

Velikonoční svátky se v mnohých domácnostech nesou ve znamení jarních dekorací. Však to znáte; na oknech se zelenají truhlíky s čerstvě vyrašeným osením ozdobené zapichovátky v podobě kraslic, kuřátek a velikonočních zajíčků. V oknech zase často vídáme vylepené různé vystřihovánky a samolepky s jarními a velikonočními motivy.

        

 Zdroj: Pexels.com

I my máme rádi všechno to tvoření, které k Velikonocům a přívalu nové jarní energie rozhodně patří. A tak jsme se  rozhodli, že v každé vaší objednávce najdete v krabici  krásnou samolepku v podobě velikonočního vajíčka v různých barvách -  zcela zdarma.

 Akce platí po dobu celých Velikonoc.

Coby velikonoční novinku jsme pro vás připravili originální velikonoční plecháčky s motivy zajíčka a designových vajíček. Ty vám navodí tu pravou sváteční náladu.

A pokud se chcete těšit ze svěží jarní atmosféry po celý rok, nezapomeňte nakouknout mezi naše oblíbená fotoplátna a nepřehlédnutelné fototapety s motivy rozkvetlých květin, listů a krajin.

        

Zajímavá a pestrá je také nabídka samolepících dekorací na zeď s květinovými motivy....

         

... oblíbených polštářků, které vyrábíme ve dvou rozměrech - 40x40 cm a 55x55 cm:

     

... nebo povlečení či závěsů:

      

Co víc dodat - jaro je zkrátka tady! Proto neváhejte a využijte jarní příval energie a dobré nálady ke zvelebení vašeho domova. Inspirace u nás najdete opravdu hodně.

Akrem.cz vám přeje krásné a pohodové velikonoční svátky plné nejen kreativního tvoření.Zpět na výpis článků