Po-Pá: 7-15+420 777 903 303obchod@akrem.cz
Kategorie
29.5.2019

Překvapte na Den dětí originálním dárkem z vašich fotografií

Mezinárodní den dětí je oblíbený celosvětový svátek, který nám připomíná, jak jsou děti důležité, a že mají svá práva a potřeby. Ku příležitosti tohoto svátku se na různých místech pořádá množství akcí – třeba sportovních či jiných dětských dní plných soutěží a her, kterých se mohou zúčastnit celé rodiny.

   Zdroj: Pexels.com

Ani my jsme nechtěli zůstat pozadu, a tak vám nabízíme opravdu velký výběr produktů, které můžete darovat právě ke Dni dětí.

 Naše nabídka dětských dekorací na zeď je opravdu pestrá; stejně tak i v dalších kategoriích najdete množství samolepek vhodných do dětkých pokojíčků. Namátkou vybíráme pár motivů:

     

         

Nejoblíbenějšími dárky jsou u nás dlouhodobě výrobky z vašich vlastních fotografií. Především teplá fotodeka, kryt na mobilní telefon, či malý praktický polštářek je skvělým dárkem pro ty nejmenší. Do šablony vybraného výrobku jednoduše nahrajete jejich fotografie, či fotografie toho, co mají vaše děti rády a vytvoříte si tak originální dárek na míru, kterým nezklamete. Práce se šablonami je opravdu velice snadná a výsledek efektivní.

          

Nezapomínejte na své nejmenší a potěšte je originálním a milým dárkem, který jim bude připomínat, co pro vás znamenají.

Nabídka je velká – tak s chutí do vybírání!

 

  Zpět na výpis článků