Po-Pá: 7-15+420 725 726 766obchod@akrem.cz
Kategorie
19.8.2019

Podzimní inspirace plná barev a přírody

S ubývajícími hodnotami na venkovním teploměru určitě oceníte některou z naší nabídky hřejivých fleecových dek. Deka skvěle slouží nejen jako přehoz, ale, co je hlavní – využijte ji pro zahřátí a spokojeně v ní prolenošte pošmourné odpoledne. Pokud si nevyberete žádnou z dek mezi našimi motivy, můžete si snadno a rychle vytvořit deku z vlastních fotografií a textů. Bude se vám k tomu určitě hodit i váš vlastní originální hrneček.

 

 

Stále oblíbená fotoplátna jsou vděčným bytovým doplňkem. Uvítáte nejen jejich snadnou snadnou instalaci – stačí jen pověsit a místnost rázem vyhlíží zcela jinak - ale i nadčasovost a mnoho typů provedení. Na to vše v naší nabídce pamatujeme, a proto u nás najdete přes šest set fotopláten – od jednodílných až po několikadílná. To vše je k mání mezi našimi motivy; nabízíme však také možnost sestavení obrazu z vašich fotografií.

        

Nově u nás najdete také jednobarevné povlečení a polštářky, kde můžete vybírat z několika desítek barev a odstínů, včetně tlumených a zemitých tónů, které jsou pro podzimní čas více než charakteristické. I díky malým polštářkům jednoduše a efektivně dopřejete své ložnici nebo gauči nový šmrnc.

       

Podzimní výhled z okna na ulici pokrytou spadaným listím nebo s dětmi, které sbírají zralé kaštany přímo vybízí k výměně okenních závěsů. Podzimní motivy jsou v této nabídce stále oblíbené; na okně skvěle vypadají, jsou výrazné a snadné na údržbu. Závěsy vám zhotovíme v požadovaném rozměru, který stačí jen vepsat do požadovaných kolonek.

     

No a samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbené polštářky – i tady si můžete zhotovit svůj vlastní za použití svých fotografií, či vybrat si ten pravý z nabídky hotových polštářků.

     

Připravte svůj domov na stylový a barevný podzim a nechte se obejmout jeho překrásnými odstíny a atmosférou – uvidíte, že v podzimu je stále dost a dost inspirace pro každého.

 Zpět na výpis článků