Po-Pá: 7-15+420 725 726 766obchod@akrem.cz
Kategorie
9.4.2019

Originální polštářky s citáty

Malé polštářky jsou bezesporu trefným dárkem, který navíc nezabere mnoho místa. Obdarovaný se z něj může těšit totiž také jako z bytového doplňku.

Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky polštářků s motivačními citáty, citáty o rodině a domově, ale také mezi zamilovanými či větami o štěstí. Věříme, že najdete to pravé. Namátkou vybíráme pár tipů pro vás: 

   

Polštářky s citáty nabízíme ve dvou rozměrech - 40x40 cm a 55x55cm. Pro požadovaný rozměr stačí vždy jen rozkliknout nabídku u vybraného výrobku.

Pokud se citátů stále nemůžete nabažit, citáty u nás najdete také coby vyhledávané dekorace na zeď, na osuškách či hrnečcích.

Určitě také neopomínejte možnost vytvoření polštářku z vašich vlastních fotografií a vytvořit si tak skutečně originální produkt přímo na míru. Do přehledné šablony snadno nahrajete a rozmístíte vlastní fotografie, které můžete dle libosti doplnit o libovolný text či o některý z doplňkových motivů z nabídky. Je to skutečně snadné a máte navíc skvělou možnost, jak se sami stát návrhářem dárku pro někoho blízkého.Zpět na výpis článků