Po-Pá: 7-15+420 725 726 766obchod@akrem.cz
Kategorie
6.7.2020

Citáty kam se podíváš

"Nikdy neoupuštěj domov bez pusy, objetí a krásných slov."

"Přijmi to, co je, nech plavat to, co bylo, netrap se tím, co změnit nejde, měj radost každý den, věř v dobrou budoucnost."

"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí."

Pozitivní motivační citáty či citáty o rodině se coby dekorační prvky těší stále větší oblibě. Není se čemu divit - v dnešní době není vždy jednoduché udržet si dobrou náladu a optimismus. Právě proto se často rádi podíváme na dekoraci s citátem, který je nám blízký a připomeneme si tak, v co chceme věřit. Ani my jsme nezůstali pozadu a připravili pro vás výběr s produkty, které na sobě nějaký takový citát nesou.

Velmi pestrá je naše nabídka samolepících dekorací na zeď v podobě právě různých motivačních a pozitivních citátů. Mezi našimi zákazníky se tyhle dekorace ihned staly oblíbenými, a to nejen pro jejich snadnou aplikaci, ale zkrátka proto, že během několika chvil dokáží úplně proměnit celý interiér v moderní a inspirující místo.

    

Skvělým způsobem, jak si domov přikrášlit zcela podle svých představ, je náš citátový designer. Ten vám umožní vepsat do přehledné šablony váš vlastní text a přidat k němu nějaký drobný dekorační prvek. Uvidíte, že vlastnímu navrhování je opravdu snadné propadnout.

Úplnou novinkou jsou originální polštářkyosušky a hrnky s citáty, na jaké jinde nenarazíte. Také u nich se můžete těšit na jednoduchý design, který ale upoutá pozornost. Rozhodně si je nenechte ujít.

Hrnečky s citáty vám báječně zútulní kuchyň a návštěva se bude při pití kávy cítit jako doma. Naproti tomu osušky zase skvěle doladí příjemnou atmosféru v koupelně - a co si budeme povídat, zvláště v malých prostorech není navození takové atmosféry vždy úplně jednoduché.

            

Originální polštářky s citáty patří rozhodně k nejoblíbenějším produktům:

       

Teď už si jen projít všechny výrobky a vybrat si pro vás ten, který vás inspiruje ze všech nejvíc. A vybírejte pečlivě, času máte dost - anebo, jak říká herec Will Smith: "Směr je důležitější než rychlost."Zpět na výpis článků