Po-Pá: 7-15+420 777 903 303obchod@akrem.cz
Kategorie

Články

Originální upomínkové dárky pro učitele

Prázdniny jsou na dohled, a před nimi závěrečný den školního roku. Dobře víme, že není vždycky jednoduché vymyslet originální dárek na míru pro každého učitele, ale s naší nabídkou vám to určitě o hodně ulehčíme.

Oslavte Den otců stylově!

Třetí červnovou neděli, tedy 16. června 2019, oslavíme Den otců (anglicky Father´s Day). Třebaže je jeho obliba v porovnání s Dnem matek o něco menší, je to bezesporu skvělá příležitost, jak udělat tatínkovi radost a ukázat mu, že si ho vážíte.

Zvěčněte své zážitky z letní dovolené

Nastává čas, kdy se většina z nás chystá na letní dovolenou. K ní neodmyslitelně patří také fotografování různých zajímavých míst a příjemných zážitků s rodinou a blízkými přáteli.

Originální polštářky s citáty

Různé citáty se coby bytové dekorace stávají čím dál tím populárnějšími. Proto jsme se rozhodli zařadit je na oblíbené malé polštářky s výplní, které navíc potěší také jako originální dárek.

Potěšte své nejbližší originálními dárky s věnováním!

Rozšířili jsme řadu našich produktů o originální hrnečky a osušky - a že je z čeho vybírat. Pár z nich Vám představíme a kdoví, třeba vám dáme i tip na pěkný dárek.

Citáty kam se podíváš

Populární bytové dekorace v podobě citátů jsme mezi naše výrobky nemohli nezařadit. Ve článku se dočtete, co všechno s motivy citátů u nás můžete pořídit.